Huisvesting van onze vereniging.

IMG_0665

HELP ONS!!!!!
Een jaar geleden kregen wij te horen dat wij ons huidige gebouw aan de Klinknagelstraat op Heijplaat moesten verlaten. Gelukkig vonden wij al snel een nieuwe en perfecte locatie. Helaas was deze nog niet klaar en mochten wij in goed overleg nog een jaar overbruggen. Tot onze ontsteltenis kregen wij begin Mei te horen dat wij deze locatie toch niet mogen betrekken!! Dit betekent dat wij per 6 Juni op straat komen te staan! Uiteraard zijn wij met allerlei instanties en de gemeente Rotterdam keihard aan het werk om dit niet te laten gebeuren, maar wij kunnen alle hulp gebruiken!
Heeft u een tip, idee, optie of anderszins, laat het ons dan alstublieft weten!
U kunt via Facebook contact met ons opnemen, maar ook:
bestuurdockyard@outlook.com
010-8482784
06-53267408
Zelfs Hart van Nederland heeft aandacht gegeven aan ons probleem! Bekijk de reportage hier:
http://www.kijk.nl/video/08PIUwiu1Zt5